ECOGARD B45

(Русский)

Технические характеристики

  • Ecogard B45
  • Ёмкость 1кг
  • Нет

Apraksts

ECOGARD ® B45 ir liesmas slāpētājs, ko var vispārēji izmantot, lai aizsargātu visus absorbējošos dabiskos materiālus un daudzus sintētiskos materiālus pret uguni no parastajiem aizdegšanās avotiem. Var izmantot arī salmiem un niedrēm! Uzklājot uz dispersijas un lateksa krāsām, ECOGARD® B45 pārvērš parasto uzliesmojošo krāsu par liesmu aizturējošu impregnēšanas apstrādi. Atkarībā no materiāliem var sasniegt šādu ugunsgrēka klasifikāciju: DIN 4102 B1, EN 13773 C1, ÖNORM Q1, Tr1, EN13501 visās klasēs.

 

Kādus materiālus es varu aizsargāt ar ECOGARD® B45?
ECOGARD® B45 aizsargā visus absorbējošos tekstilus no poliestera, poliamīda, viskozes, kokvilnas, lina, džutas, vilnas un ar to saistītajām šķiedrām. Tie ietver zīmola šķiedras, piemēram, Trevira, Perlon, Nylon, Dralon, Modal vai Lyocell. ECOGARD® B45 aizsargā visus materiālus ar absorbējošām virsmām no koka, papīra un kartona. ECOGARD® B45 pat aizsargā vāji absorbējošus materiālus, piemēram, salmus, niedrājus.

Kā es varu apstrādāt ECOGARD ® B45?
ECOGARD B45 ® ir dzidrs, 30% ūdens šķidrums, kas tiek vienkārši uzsmidzināts. ECOGARD ® spiediena izsmidzinātāji ir ideāli piemēroti šim mērķim. Kā parasti, materiāla vienmērīgai mitrināšanai pietiek, lai piesūcinātu pirms nosusināšanas. Pēc tam atstājiet materiālu, lai tas izšūst.

Cik daudz ECOGARD ® B45 ® man vajag, kad es to tieši pasūtu?
Dabiskie materiāli: 1 l uz 3-8m²; Sintētiskie materiāli: 1 l uz 2-6m². Dati atšķiras atkarībā no materiāla absorbcijas. Ietekme jāpārbauda, ​​veicot sākotnējās pārbaudes. Ja vajadzīgs, izsmidzināšanas darbība jāatkārto pēc žāvēšanas.

Iepakojuma izmēri: 1kg pudele, 5kg tvertne, 10kg tvertne, 25kg tvertne, 60kg barelu

 

Ļoti efektīvs šādiem materāliem:

kokvilnai
vilnai
poliesteram
poliamīdam
viskozei
kokvilnai
džutai
veļai
jauktiem audumiem
Kokam
papīram
kartonam
salmiņiem

Atkarībā no materiāla ir pieejamas šādas ugunsgrēka klases:
DIN 4102 B1
EN 13773 C1
ÖNORM Q1, Tr1
EN13501 visas klases.

Īpašības

Koncentrācija: 30% (+ -1%)
gandrīz bez smaržas
bezkrāsains
ekoloģiski nekaitīgs
dermatoloģiski pārbaudīts
nav toksisks