ECOGARD BIO-PLUS FLAME RETARDANT READY FOR USE

Technical details

  • Ecogard BioPlus
  • bottle 1 kg
  • No

Description

ECOGARD ® BioPlus liesmu slāpētājs nesatur halogēnus un ir dermotoloģiski testēts, tāpēc ir drošs cilvēkiem un videi. ECOGARD ® BioPlus aizsargā visus absorbējošos dabiskos materiālus no parastajiem aizdegšanās avotiem. Atkarībā no materiāliem var panākt šādu ugunsgrēku klasifikāciju: DIN 4102 B1, EN 13773 C1, ÖNORM Q1, Tr1, EN13501 visas klases.

 

Kādus materiālus es varu aizsargāt ar ECOGARD® BioPlus?
ECOGARD ® BioPlus aizsargā visus absorbējošos audumus – kokvilnu, viskozi, linu, džutu, vilnu un ar to saistītām šķiedrām. ECOGARD ® BioPlus aizsargā visus materiālus ar absorbējošām virsmām, kas izgatavotas no koka, papīra un kartona. ECOGARD ® BioPlus aizsargā cilvēkus un vidi, izmantojot ārkārtīgi videi draudzīgu formulu. ECOGARD ® BioPlus ir bez halogēna un ir  dermatoloģiski pārbaudīts.

Kā vislabāk apstrādāt ECOGARD® BioPlus?
ECOGARD BioPlus® ir dzidrs, 15% ūdens šķidrums, kuru ir viegli uzsmidzināt. ECOGARD ® spiediena izsmidzinātāji ir ideāli piemēroti šim mērķim. Pēc tam ļaujet materiālam pilnīgi izžūt.

Cik daudz ECOGARD ® BioPlus ir nepieciešams?
Dabiskiem materiālien: 1 l uz 3-8m². Daudzums atšķiras atkarībā no materiāla absorbācijas. Ietekme jāpārbauda, ​​veicot sākotnējās pārbaudes. Ja vajadzīgs, izsmidzināšanas darbība jāatkārto pirms galīgas izžūšanas.

Izmēri: 1kg pudele, 5kg tvertne, 10kg tvertne, 25kg tvertne, 60kg barelu.

Ļoti efektīvas:
kokvilnai
vilnai
viskozei
džutai
veļai
Kokam
papīram
kartonam
Būvmateriālu būvniecības apstiprinājums saskaņā ar DIN4102 B1

Raksturojums:

Koncentrācija: 15% (+ -1%)
bez halogēna
bez smaržas
bezkrāsains
ekoloģiski nekaitīgs
dermatoloģiski pārbaudīts
nav toksisks