Lietota Sennheiser bezvadu galvas mikrofona sistēmas pārdošana

Lietota Sennheiser bezvadu galvas mikrofona sistēmas pārdošana + jauns galvas mikrofons.

Cena 484,00 € (t.sk. PVN 21%).

Profesionālie bezvadu risinājumi lieliem posmiem un daudzkanālu lietojumprogrammām.
Viena sistēma lielām prasībām: G3 apvieno analogās sistēmas priekšrocības ar sarežģītām trešās paaudzes tehnoloģijām. Tas Jums sniedz: ārkārtīgi vienkāršu lietojumu līdz 32 kanāliem, milzīgu UHF joslas platumu, sinhronizāciju ar programmatūru (ew 300 G3 un labāka) vai infrasarkano savienojumu, kā arī izsmalcinātas antenas tehnoloģijas, kas patiesi atbilst visiem posma apstākļiem. Izmēģinātās un pārbaudītās funkcijas ļauj konfigurēt, pārvaldīt kanālu un vadīt visu vienkārši. G3 sērija ew 100 atbilst šīm prasībām – no profesionāļiem – profesionāļiem.

Vai tas ir vokāls, instruments, bezvadu monitorings vai video audio – Sennheiser evolūcijas bezvadu G3 sistēma piedāvā perfektu un uzticamu bezvadu risinājumu jūsu audio izaicinājumam.

Paplašinātā 42 MHz frekvenču josla, kopā 1680 frekvences un 20 fiksētās frekvences bankas – pasākumiem, kas pieprasa pārraides saites, jaunais G3 nodrošina daudzveidību. Patiesā daudzveidības tehnoloģija izmanto patiesus rezerves kanālus nevainojamai uztveršanas kvalitātei, un skaņas izsekošanas režīms nosaka uzlabojamās lauka stiprības pakāpes.

 

G3 jaunās uzstādītās funkcijas ievērojami samazina nepieciešamo laiku. Piemēram, skenēšanas funkcija nosaka bezmaksas kanālus, savukārt infrasarkanā sinhronizācija rūpējas par uztvērēja / raidītāja konfigurāciju, protams, pilnīgi automātiski. Lietotājdraudzīgums tiek uzlabots ar aizmugurgaitas grafiskajiem displejiem, kas nodrošina visus svarīgos datus un intuitīvo lietotāja interfeisu. Papildu vienkāršs lietojums ir WSM (Wireless Systems Manager) formā: šī programmatūra ļauj klēpjdatoru kontrolēt 300 un 500 sērijas pārraides saites, kā arī signāla stiprumu uzskaiti un analīzi.