Ugunsdrošs banketa krēsls STF940

Description

Krēsls ir izgatavots no ugunsdroša polsterējuma, kas samazina ugunsgrēka risku. Materiāli, ko izmanto šī krēsla ražošanā, ir ļoti izturīgi un padara sēdēšanu ļoti ērtu.

KRĒSLA RĀMIS

Krēsls ir izgatavots no tērauda,  1,2 mm bieza un 20×20 mm plata. Augsta slodzes izturības spēja. Krēsls ar pulverveida pārklājumu, 3 kārtas ar papildu slāni no polsterējuma lakas.

KRĒSLA SĒDEKLIS

Krēsla sēdeklis ir izgatavots no bez-poliuretāna putām, kas neļauj deformēties. 9 mm biezs saplāksnis novērš sēdekļa lūšanu pēkšņa spiediena gadījumā. Papildu stiegrojums ar sēdekli – nodrošina stabilitāti un drošu krēsla lietošanu.

ATBALSTS

Atzveltne ir ļoti ērta un mīksta. Sūklis, ko izmanto kā pildījumu, ļauj ērti to lietot vairākas stundas.

POLSTERĒJUMS

Speciāli šajā līnijā izmantots ugunsdrošs polsterējums. Šis polsterējums atbilst standartam PN-EN 1021-1: 2014-12. Šis Eiropas standarts nosaka tādu materiālu, piemēram, jumta segumu un pildījumu, aizdegšanās testēšanai, kas tiek izmantoti mīkstās sēdvietās, kas pakļautas kvēldiega cigaretei kā aizdegšanās avots. Tāpēc tas samazina ugunsbīstamību.

Turklāt šis polsterējums ir ļoti izturīgs pret nodilumu. Biezi austs un atbilstošais svars ilgu laiku uztur krēslu perfektā stāvoklī. Mīksto apdari var viegli tīrīt. Vairumā gadījumu pietiek ar mitru drānu, lai noņemtu netīrumus. Smagu traipu gadījumā jūs varat izmantot visus tirgū pieejamos tīrīšanas līdzekļus.

PAPILDU:

3 gadu garantija

Aizdedzes norma PN-EN 1021-1: 2014-12

REMODEX stiprības tests

COBRABID sertifikāts – pētniecības un sertifikācijas biroji

Kraušana vienam uz otra : līdz 18 vienumiem